DOHLED 24 H

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Nabízíme návrh, montáž, prodej, servis a údržbu kamerových systémů pro rodinné domy, byty, školy, komerční a průmyslové objekty po celé ČR.

Dodáváme velmi kvalitní kamery značky HIKVISION, která je jednou z předních výrobců a dodavatelů kamerových systému na světě. Výrobky značky Hikvision jsou určené do všech oblastí bezpečnostního monitorování a vyznačují se především kvalitou na vysoké úrovni.

Kamerové systémy

KAMEROVÉ SYSTÉMY

VIDEO INTERKOMY

Systém dvouvodičového video interkomu Hikvision obsahuje vnitřní i venkovní stanice napájené rozvodem, který vyžaduje pouze dva vodiče – jeden pro napájení a jeden pro přenos zvuku a videa. Toto uspořádání usnadňuje provádění modernizace, když se upgraduje starý komunikační systém. Díky menšímu počtu potřebných vodičů stačí znovu použít už existující vodiče z předchozího hardwaru. Instalace je tak snadná, rychlá a úsporná.

Naše modulární dveřní stanice umožňuje flexibilní kombinaci modulů pro specifické funkce. Sestavíme Vám tu nejvhodnější dveřní stanici podle Vašich potřeb. Vyberete si z několika variant modulů, jako jsou čtečky karet, štítky s názvy, klávesnice a další.

Jednodušší dálkové ovládání prostřednictvím mobilní aplikace výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení jakékoliv domácnosti.

EDB Electro services s. r. o.